Karel Čapek II.
Autor: Jaroslav Kaiser
(1919 Lázně Bělohrad (Jičín) - 2007)
signováno uprostřed dole
Technika: litografie
Šířka: 13,5 cm, výška: 12 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.09.2023 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč