Mokrý Únor

Autor: Josef Fafek Solan
(1911 Podbořany (louny) - 1984 Sobotka (Jičín))

Lavírovaná kresba, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno. Na zadní straně autorské razítko
Technika: kresba, datace: 1949
Šířka: 33,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 43,5 x 53 cm

Konec dražby: 15.04.2019 19:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč