1202. Vyznání
Autor: Jan Rusňák Podol
(1911 Podolí - 2001 Pardubice)
sisgnováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 58 cm, výška: 53 cm, rámování: 58,5 x 63
Konec dražby: 10.02.2020 21:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč