Hlava ryšavého muže podle Rembranta

Autor: Jan Rusňák Podol
(1911 Podolí - 2001 Pardubice)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Datace: 1954
Šířka: 29 cm, výška: 36 cm, rámování: 54 x 45 cm

Konec dražby: 07.06.2021 22:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč