57. Květinářka

Autor: Jan Rusňák Podol
(1911 Podolí - 2001 Pardubice)

signováno a datováno vpravo nahoře, na reversu autorský přípis a razítko, rámováno, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně, datace: 1935
Šířka: 81 cm, výška: 66 cm, rámování: 82 x 97 cm

Konec dražby: 02.03.2020 19:56 SEČ

Zbývá: 13d 5h 53m 1s

Vyvolávací cena: 2 900 Kč