123. Kornatovský Jiří *1952
litografie na kartonu, sign. PD 2012, tisková plocha 18 x 14 cm, rámováno 35,5 x 30 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč