123. Květiny ve váze
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1934
Šířka: 59,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 61 x 72
Konec dražby: 09.05.2022 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč