114. V parku
Autor: Václav Souček
(1887 Střebeš - 1941 Praha)
Signováno vlevo dole, razítko vlevo dole, rámováno, zakleno a paspartováno
Technika: akvarel
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm, rámování: 45 x 36 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.10.2021 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč