Kostel sv. Mikuláše
Autor: Václav Souček
(1887 Střebeš - 1941 Praha)
Přisouzeno autorovi, nesignováno, volný list.
Technika: akvarel
Šířka: 34,5 cm, výška: 25 cm
Konec dražby: 10.04.2024 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč