185. Pohled na nábřeží
Autor: Václav Souček
(1887 Střebeš - 1941 Praha)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 48 cm, výška: 33 cm, rámování: 53 x 66,5 cm
Konec dražby: 10.01.2023 21:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč