Pohled na Pražský hrad

Autor: Václav Souček
(1887 Střebeš - 1941 Praha)

signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvatinta
Šířka: 8 cm, výška: 11 cm, rámování: 20 x 15 cm

Konec dražby: 04.10.2021 22:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč