228. Štramberská truba
Autor: Václav Souček
(1887 Střebeš - 1941 Praha)
Paspartováno, zaskleno, signováno tužkou v pravo dole. Sklo prasklé
Technika: litografie
Šířka: 25 cm, výška: 29 cm, rámování: 45,5 x 40 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.07.2020 21:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč