54. Rote beeren
Autor: Ella Räuber
(1874 Elbing - 1963 Biedenkopf)
Originální linoryt na ručním papířr, zaskleno a rámováno. Signováno v pravo dole tužkou
Technika: linoryt
Šířka: 29 cm, výška: 30 cm, rámování: 48 x 39,5 cm
Konec dražby: 20.06.2019 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč