117. Předjaří
Autor: Rudolf Zich
signováno a datováno vpravo dole tužkou, na reversu autorské razítko, volný list
Technika: kombinovaná technika, datace: 1971
Šířka: 8,5 cm, výška: 18 cm
Konec dražby: 03.05.2021 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč