136. Kompozice přírody
Autor: Rudolf Zich
signováno a datováno uprostřed dole, rámováno, na reversu autorské darování
Technika: olej na plátně, datace: 1969
Šířka: 61 cm, výška: 48 cm, rámování: 62 x 75 cm
Konec dražby: 13.09.2021 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč