195. Jeskyně
Autor: Rudolf Zich
signováno a datováno vpravo dole tužkou, na reversu autorské razítko, volný list
Technika: kombinovaná technika, datace: 1971
Šířka: 19 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 19 x 33 cm
Konec dražby: 03.05.2021 22:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč