206. Krajina
Autor: Rudolf Zich
signováno a datováno vlevo dole, volný list
Technika: kombinovaná technika, datace: 1970
Šířka: 22,5 cm, výška: 12,5 cm, rámování: 24 x 33 cm
Konec dražby: 03.05.2021 22:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč