255. Jihočeský náhon
Autor: Rudolf Zich
signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1969
Šířka: 71 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 82 cm
Konec dražby: 23.04.2023 17:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč