Český ráj

Autor: Rudolf Zich

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 78,5 cm, výška: 58,5 cm, rámování: 67,5 x 88 cm

Konec dražby: 19.07.2021 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč