67. Láva
Autor: Rudolf Zich
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorské razítko a dopis, volný list
Technika: kombinovaná technika, datace: 1972
Šířka: 20,5 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 18 x 33 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.05.2021 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč