83. Horizont
Autor: Rudolf Zich
signováno a datováno vpravo dole tužkou, volný list
Technika: kombinovaná technika, datace: 1971
Šířka: 16 cm, výška: 6,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2021 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč