104. U řeky
Autor: Jaroslav Kučera
(1941 Praha)
rámováno, zaskleno. signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 31 cm, rámování: 38 x 46 cm
Konec dražby: 17.04.2019 22:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč