129. Le Visage de la Paix IX

Autor: Picasso Pablo
(1881 Malaga, Španělsko - 1973 Moungins, Francie)

barevná litografie, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 14,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 47 x 48,5 cm

Konec dražby: 06.12.2017 20:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 10 500 Kč