Danseurs et musicien

Autor: Picasso Pablo
(1881 Malaga, Španělsko - 1973 Moungins, Francie)

Nesignováno, paspartováno a zaskleno.
Technika: linoryt, datace: 1959
Šířka: 32,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 40 x 44 cm

Konec dražby: 17.10.2023 20:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč