56. LE VISAGE DE LA PAIX XII

Autor: Picasso Pablo
(1881 Malaga, Španělsko - 1973 Moungins, Francie)

barevná litografie, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 5.12.1950
Šířka: 20 cm, výška: 22 cm, rámování: 42 x 41 cm

Konec dražby: 10.04.2018 19:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 8 000 Kč