56. LE VISAGE DE LA PAIX XII

Autor: Picasso Pablo
(1881 Malaga, Španělsko - 1973 Moungins, Francie)

barevná litografie, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 5.12.1950
Šířka: 20 cm, výška: 22 cm, rámování: 42 x 41 cm

Konec dražby: 10.04.2018 19:00

Dosažená cena: 11 000 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Seznam příhozů (6)

částkapříhoz
11 000 Kč10.4.2018 18:35:15 (limit 10.4.2018 17:24:35)
10 000 Kč10.4.2018 18:35:15
9 500 Kč10.4.2018 18:35:00 (limit 10.4.2018 17:24:35)
9 000 Kč10.4.2018 18:35:00
8 500 Kč10.4.2018 17:24:35 (limit 10.4.2018 17:24:35)
8 000 Kč2.3.2018 17:44:27