Nahá žena

Autor: Picasso Pablo
(1881 Malaga, Španělsko - 1973 Moungins, Francie)

Signováno vpravo dole v tisku, číslováno vlevo dole 51/200, součástí přiloženo: Pablo Picasso Foundation s podpisem, slepotiskové razítko, na reversu heliografická značka a Pablo Picasso Foundation, nerámováno
Technika: litoofset
Šířka: 35 cm, výška: 47 cm, rámování: volný list 70 x 50 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč