Abstrakce

Autor: Antonín Kroča
(1947 Dolní Sklenov, Hukvaldy)

signováno vlevo dole
Šířka: 35 cm, výška: 61 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 22.07.2020 20:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč