95. Prchající Miládka
Autor: Antonín Kroča
(1947 Dolní Sklenov, Hukvaldy)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Datace: 1997
Šířka: 20 cm, výška: 28 cm, rámování: 45 x 35,5 cm
Konec dražby: 20.06.2019 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč