Vánoce v Kamenné
Autor: Herbert Kisza
(1943)
Signováno a datováno vpravo dole, číslováno 52/60, na reversu autorský štítek. Paspartováno a zaskleno.
Technika: lept, datace: 1985
Šířka: 33,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 45 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.02.2024 20:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč