70. Mužská postava
Autor: Antonín Růžička
(1887 Čáslav - 1951 Praha)
nesignováno, volný list
Technika: kresba
Šířka: 24,5 cm, výška: 52,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:46 SELČ
Dosažená cena: 201 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (2)
částka | příhoz |
201 Kč | 18.5.2021 17:15:19 |
1 Kč | 27.3.2021 18:56:06 |