Krajina

Autor: Gustave Halbart
(1846 Rocourt - 1913 Visé (Belgie))

signováno a datováno vpravo dole, karton fixován na nové podkladové desce, původní zlacený rám
Technika: olej na kartonu, datace: 1884
Šířka: 46 cm, výška: 28 cm, rámování: 46 x 63 cm

Konec dražby: 30.11.2020 20:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč