Mužská studie

Autor: Mathilde Dietrichson
(1837 Christiania, Kodaň (Dánsko) - 1921 Oslo (Norsko))

rámováno, paspartováno a zaskleno, signováno a datováno vlevo dole
Technika: akvarel, datace: 1897
Šířka: 17,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 32 x 26,5 cm

Konec dražby: 12.08.2020 22:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč