Anděl bez křídel

Autor: Olbram Zoubek
(1926 Praha - 2017 Praha)

Signováno vpravo dole, autorský tisk, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: tlačená grafika
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm, rámování: 47,5 x 37 cm

Konec dražby: 03.05.2021 21:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč