Ještě Anděl

Autor: Olbram Zoubek
(1926 Praha - 2017 Praha)

signováno vpředu vpravo dole, signováno na reversu, dusaný cementový reliéf, kovový závěs, původní galerijní štítek ze slovenské galerie, certifikát pravosti Nadace Kmenotvá Zoubek přiložen
Materiál: zlacený cement, datace: 2005
Šířka: 50 cm, výška: 50 cm

Konec dražby: 28.01.2019 18:38

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 25 000 Kč