Hlava

Autor: Olbram Zoubek
(1926 Praha - 2017 Praha)

tlačená/zlacená grafika, signováno vpravo dole pod paspartou, pasparta, zaskleno
Technika: tlačená grafika
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 52,5 x 72,5 cm

Konec dražby: 16.10.2017 19:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč