2. Hlava
Autor: Olbram Zoubek
(1926 Praha - 2017 Praha)
tlačená/zlacená grafika, signováno vpravo dole pod paspartou, pasparta, zaskleno
Technika: tlačená grafika
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 52,5 x 72,5 cm
Konec dražby: 16.10.2017 19:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč