27. O. s padajícími vlasy
Autor: Olbram Zoubek
(1926 Praha - 2017 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno. Datace 1996. "O." v názvu je iniciála křestního jména Olgy Havlové, jedná se o otisk z návrhu na stély nad hrobku rodiny Havlových na pražském Vinohradském hřbitově, certifikát pravosti přiložen.
Technika: tlačená grafika
Šířka: 14 cm, výška: 15 cm, rámování: 27 x 22 cm
Konec dražby: 08.08.2022 19:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč