3. Akt

Autor: Olbram Zoubek
(1926 Praha - 2017 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: tlačená grafika
Šířka: 34 cm, výška: 33 cm, rámování: 61 x 60,5 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:01 SELČ

Zbývá: 9d 1h 32m 49s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč