3. Nohy
Autor: Olbram Zoubek
(1926 Praha - 2017 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: tlačená grafika
Šířka: 34 cm, výška: 34 cm, rámování: 52 x 52 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.03.2022 19:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč