Se snítkou

Autor: Olbram Zoubek
(1926 Praha - 2017 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: tlačená grafika
Šířka: 20 cm, výška: 29 cm, rámování: 58 x 45 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč