Hlava 2

Autor: Olbram Zoubek
(1926 Praha - 2017 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: tlačená grafika
Šířka: 15 cm, výška: 16 cm, rámování: 31,5 x 28,5 cm

Konec dražby: 15.04.2019 21:09

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč