52. Eva
Autor: Olbram Zoubek
(1926 Praha - 2017 Praha)
signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 2/12, zaskleno a rámováno.
Technika: tlačená grafika
Šířka: 34 cm, výška: 34 cm, rámování: 54,5 x 50,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.03.2022 19:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč