59. Zoubek 70
Autor: Olbram Zoubek
(1926 Praha - 2017 Praha)
signováno vpravo dole, číslováno 66/150 vlevo dole, v původních deskách k autorovým sedmdesátým narozeninám
Technika: tlačená grafika
Šířka: 21 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 07.03.2022 19:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč