7. Zvěstování (Pocta Evě Kmentové)

Autor: Olbram Zoubek
(1926 Praha - 2017 Praha)

Signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 3/12, zaskleno a rámováno. Konzultováno s Nadačním fondem Kmentová Zoubek.
Technika: tlačená grafika, datace: 1992
Šířka: 42 cm, výška: 42 cm, rámování: 50 x 49 cm

Konec dražby: 14.02.2023 19:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč