78. Profil
Autor: Olbram Zoubek
(1926 Praha - 2017 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: tlačená grafika
Šířka: 14 cm, výška: 16 cm, rámování: 33,5 x 30,5 cm
Konec dražby: 19.09.2019 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč