3. Babička s dítětem

Autor: André-Henry Dargelas
(1828 Bordeaux, Francie - 1906 Écouen, Francie)

rámováno, signováno vpravo. Na zadní straně dobová pečeť. Bohatý blondel rám
Technika: olej na dřevě
Šířka: 32 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 64 x 56 cm

Konec dražby: 07.02.2022 20:04 SEČ

Zbývá: 9d 14h 5m 4s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč