Poloakt

Autor: Geertz Henry Ludwig
(1872 Düsseldorf - ?)

rámováno, signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1921
Šířka: 72,5 cm, výška: 96 cm, rámování: 114 x 89 cm

Konec dražby: 02.03.2020 19:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 15 000 Kč