Poloakt
Autor: Geertz Henry Ludwig
(1872 Düsseldorf - ?)
rámováno, signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1921
Šířka: 72,5 cm, výška: 96 cm, rámování: 114 x 89 cm
Konec dražby: 15.05.2023 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč