170. Zimní červánky XL formát
Autor: Carl Brandt
(1852 - 1930)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 101 cm, výška: 64,5 cm, rámování: 90 x 126 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.11.2021 21:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč