174. Rybářská loď při rozbřesku
Autor: Carl Brandt
(1852 - 1930)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1891
Šířka: 83 cm, výška: 65 cm, rámování: 74 x 92 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2021 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč