Západ slunce

Autor: Carl Brandt
(1871 - 1930)

rámováno, signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1913
Šířka: 65 cm, výška: 54 cm, rámování: 81 x 93 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč